نشست تخصصي بررسي موقعيت زنان کارآفرين با حضور معاون امور زنان رييس جمهور              مصاحبه سرکار خانم خاوازي مدير عامل شرکت آدران رايانه با هفته نامه آتيه نو             نسل جديد کيوسکبانک آدران رايانه             حضور شرکت آدران رايانه در دومين نمايشگاه بين المللي نقش آفريني زنان در توسعه پايدار             بازديد از غرفه شرکت آدران توسط معاونين رياست جمهوري             دريافت لوح غرفه برتر             مصاحبه اختصاصي پايگاه خبري ايرانيان موفق (DONKEY) با سرکار خانم مريم خاوازي             مصاحبه سرکار خانم خاوازي مدير عامل شرکت آدران رايانه با مجله global women.co             آگهي استخدام کارشناس نرم افزار             گزارش خبري و تصويري الکامپ بيست و يکم             بازديد مديران و پرسنل سازمان نظام صنفي رايانه از غرفه آدران رايانه             نشست انجمن زنان کارآفرين با نمايندگان منتخب مجلس             راه اندازي بخش پشتيباني آنلاين آدران             چهارمين دوره انتخابات هيئت مديره سازمان نصر تهران             فروش قطعات بانکي              مصاحبه مديريت محترم شرکت ادران رايانه با راديو جوان             فناوري اطلاعات نيازمند حمايت مجلس              مراسم ديد و بازديد نوروزي اعضاي سازمان نظام صنفي رايانه اي باحضور مدير عامل شرکت آدران رايانه             نصب کيوسکهاي 32 و 42 اينچ در حرم مطهر شاه چراغ              حضور مديريت محترم شرکت آدران رايانه در مراسم روز جهاني "دختران و فناوري اطلاعات و ارتباطات"             کيوسک راهنماي گردشگري             ضيافت افطار با حضور رييس جمهور و فعالان و تشكل‌هاي حوزه زنان و خانواده             شرکت آدران رايانه دانش بنيان شد             شبکه ملي اهداکنندگان سلول هاي بنيادي خونساز ايران             همکاري شرکت آدران رايانه و رايتل در تلکام             موفقيت در مناقصه 500 دستگاه کيوسکبانک بانک مسکن به همراه شرکت ناواکو             حضور مديريت محترم شرکت آدران رايانه در برنامه حرف حساب             مصاحبه سرکار خانم خاوازي مدير عامل شرکت آدران رايانه با مجله ديده بان             برگزاري نشست شرکت آدران رايانه و شرکت deeplace بر خصوص فرصت هاي تجاري مولداوي            

مرامنامه شرکت آدران رایانه


ما براین باوریم که
به هم رسیدن یعنی آغاز
با هم کار کردن یعنی بهبود
با هم ماندن یعنی کامیابی

تلاش ما همواره در جهت جلب و حفظ رضایت مشتری و حفظ اصول اخلاقی کار و صداقت گفتاری و رفتاری است و مشتری مداری به عنوان اصول اولیه فعالیت ماست و همگی همراهان ما به آن پایبند هستند. ما موفقیتهای کسب نموده در طول این سالها را مدیون رضایت مشتریان و مردم و همراهی تیم کوشا و دانش محور و متعهد و کارآمد گذشته وفعلی خود میدانیم .محصولهای ما ابزاری کارآمد هستند که با بهره گیری از دانش روز به منظور پیشرفت و ارتقا سطح کیفی سازمانها و مشتریان ارائه میشوند تا درنهایت با رشد IT زندگی مناسب و بهتری داشته باشیم.

مشتریان ما ،مشاوران و عضوی از خانواده شرکت هستند که نظرات و پیشنهادات و انتقادهای آنها ، در توسعه و کیفیت خدمات نقش بسزایی داشته و موجب تعالی ما گشتند. بنابراین هماره صدای آنها را خواهیم شنید. در شرکت آدران تنها سود ملاک نیست ، بلکه هدف اصلی خوشنودی مشتری است . منافع مادی تنها وسیله ای برای اشتغال زایی و پیشرفت و تداوم شرکت در ارائه خدمت به جامعه است .
کیفیت چیزی است که مشتری می گوید و مشتری است که در مورد ارزش کالا یا خدمات ما تصمیم میگیرد. ما قول میدهیم آنچه را میتوانیم انجام دهیم و انجام دهیم آنچه را قول می دهیم . همکاران شرکت و نیروی انسانی سرمایه های اصلی ما در تداوم اهداف ما هستند بنابراین در حدتوان خود از هیچ کوششی جهت آموزش و تعالی و رفاه آنها دریغ نخواهیم کرد.

در کار و برخورد با مشتری به در هر شرایطی به اصول زیر پایبند خواهیم بود:


به اصول اخلاقی تحت هر شرایطی پایبند هستیم. 
کشورما ایران ، بخش بزرگی از هویت و هستی ماست .پس با تمام وجود در بالندگی و پیشرفت و توسعه آن با قدمهای کوچکمان قدم بر میداریم . 
پوشش آراسته، نظم ، دقت ، وقت شناسی و مهارت ارائه خدمات را لازمه پیشرفت و موفقیت خود و مشتریانمان میدانیم. 
همیشه حق با مشتری است و در هر شرایطی میکوشیم تا پاسخگوی آنها باشیم. پ
وجدان کاری ،ادب و احترام، و رعایت انصاف را عامل پیشرفت و بقای خود و شرکت میدانیم. 
روحیه همکاری و کار گروهی را در خود تقویت میکنیم تا با همکاری و همدلی یکدیگر در جهت منافع خود و مشتریانمان تلاش کنیم. 
حفظ اعتماد متقابل و امانت داری را جز اصول کاری خود میدانیم و در حفظ اسرار مشتری و اطلاعات و اسنادی که از وی در اختیار داریم می کوشیم . 
سعی داریم با ایجاد محیطی با نشاط و پویا زمینه پیشرفت خود، همکاران و شرکت را فراهم کنیم. 
نگاه نقادانه را ارج می نهیم و می کوشیم از انتقاد همکاران و مشتریان نردبانی برای ترقی و پیشرفت ایجاد کنیم.

خدمات
تازه ترین محصولات
تصویر یافت نشد
همکاري با ما
لینک همکاران تجاری
آمار سایت